Sevilen Ünlüler Fan
foruma hoşgeldiniz lütfen üye olun veya giriş yapın çok güzel bir site !
iyi forumlar
Sevilen Ünlüler Fan
foruma hoşgeldiniz lütfen üye olun veya giriş yapın çok güzel bir site !
iyi forumlar
Sevilen Ünlüler Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sevilen Ünlüler Fan

dikkat et bağımlılık yapar!

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Fahriye Evcen izleyenleri çok şaşırttı

YazarMesaj
canan
Admin
Admin
canan

Fahriye Evcen izleyenleri çok şaşırttı Empty
MesajKonu: Fahriye Evcen izleyenleri çok şaşırttı   Fahriye Evcen izleyenleri çok şaşırttı Icon_minitimePaz Kas. 22, 2009 12:10 am

Reyting rekortmeni dizi Yaprak Dökümü'nün Necla'sı Fahriye Evcen, konuk olduğu programda kendisiyle ilgili özel bilgileri paylaştı.

Yaprak Dökümü'nün oyuncularından Fahriye Evcen, ekranda şarkı söyleyerek izleyenleri şaşırttı.

Tülin Şahin ve Cem Davran'ın sunduğu Kanal D'deki 'Güzel Bir Gün' programının ilk konuğu Fahriye Evcen oldu.

Yaprak Dökümü'nde Necla karakterini oynayan Evcen, İngilizce, Almanca ve İspanyolca bildiğini anlattı.

İngilizce'yi ana dili gibi değilse de günlük konuşma dilini bildiğini söyleyen Evcen, İspanyolca'yı da okulda öğrendiğini ifade etti. "Şu an İspanya'ya gitsem çok rahat anlarım ama 4 yıl ara verdim" diyen Evcen, şu an konuşmakta biraz zorlanabileceğini ifade etti.

Bir süre önce yapılan üniversite sınavlarında Boğaziçi Üniversitesi'ni kazanan Fahriye Evcen, sınava hazırlanmak için Almanya'da bir ekip ve hocayla çalıştığını belirtti.

BEN O YAŞLARDA ASLA TÜRKİYE'YE GELMEYİ İSTEMEZDİM

Sınava hazırlık sürecinde oradaki gençleri gözlemleme fırsatı edinen Evcen, kendisinin 17-18 yaşındayken asla başka bir ülkede ya da Türkiye'de yaşamayı istemediğini ancak o gençlerin "Biz Türkiye'yi çok seviyoruz ve ne olursa olsun geri döneceğiz" dediklerini anlattı.

GÜZEL OYUNCUNUN SESİ DE GÜZELMİŞ

Bu arada programda izleyenleri de şaşırtan Fahriye Evcen, oyunculuğunun yanısıra çok da güzel bir sese sahip olduğunu gösterdi. Biri İngilizce olmak üzere iki şarkı söyleyen Evcen'in sesinin Türkü'lere de çok yatkın olduğu gözlendi.

'Beyaz Giyme Söz Olur' türküsünü Cem Davran ile birlikte söyleyen Fahriye Evcen'e bir albüm yapma tavsiyesinde bulunan Tülin Şahin, "Özcan'a veriyorum siparişi tamam mı?" dedi.

Bu sırada Cem Davran'ın kısa süreli şaşkınlığı Evcen'i utandırdı. Davran, Özcan Deniz'in adını duyunca "Kime?"diye sordu. Fahriye Evcen ve Özcan Deniz birlikteliğini hatırlayamayan ve kısa süreli bir şaşkınlık yaşayan Cem Davran'ın daha sonra "Haaaa" diyerek durumu kavraması Fahriye Evcen'i de çok güldürdü
http://www.merveboluğur.1talk.net

Fahriye Evcen izleyenleri çok şaşırttı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» FAHRİYE EVCEN
» Fahriye Evcen Mi Beren Saat Mi ?